Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161798

Tööpakkumise number

161798

Töö kirjeldus

Klienditeenindus, lepingute sõlmimine, krediidianalüüs ja kontori haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame: Head suhtlemisoskust, korrektsust, esindusliku välimust, kõrgharidust või minimaalselt kesk-eriharidust, eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil, arvutikasutamise oskust (Microsoft Office, Outlook, Internet)

Pakume: konkurentsivõimelist töötasu 9 000 krooni(bruto), suurepäraseid töötingimusi, arenemisvõimalust. Tööaeg: E-R 10.00-17.00 ja L, P vaba. www.laenukeskus.ee

Lisainfo

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus finantsalal, B-kategooria juhiload, soovitus eelnevalt tööandjalt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. märts 2010
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2010
Brutopalk:
kuni 9000 EEK kuus

Finants,SMS-,auto-,kinnisvara-,tagatiseta laenud.