Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522822

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kamee Ehe otsib Tartu juveelikauplusesse rõõmsameelset klienditeenindajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on klientidega suhtlemine, nende vajaduste väljaselgitamine ja teenindamine, kauba vastuvõtt ja väljapanek ning kaupluse korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled aus, täpne ja sõbralik, hea suhtleja, kes huvitub ehetest. Lisaks eesti keele väga heale oskusele vajalik vene ja inglise keel suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbralikus kollektiivis, konkurentsivõimelist palka, tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#522822

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2018
Kuulutus sisestati:
9. märts 2018

Kamee Ehe OÜ on loodud 1994. a ja tegeleb juveelitoodete ja kellade jaemüügiga Tartus Kvartalis ja Eedenis ning Rakveres Põhjakeskuses.

Vaata rohkem