Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458116

Tööpakkumise number

458116

Töö kirjeldus

klientidega suhtlemine
kirjavahetuse korraldamine
kliendilepingute sõlmimine
firma kodulehekülje ja Facebooki haldamine
kaupade ja teenuste tutvustamine
telefoniteenindus

Nõudmised kandidaadile

aktiivne, iseseisev ja eesmärgile orienteeritus
julge ja otsustusvõimeline
tahe suhelda inimestega
soov töötada meeskonnas
teadmised spordiklubivaldkonnast tulevad kasuks

Ettevõte pakub

põhipalka ja tulemustasu
positiivset töökeskkonda
rõõmsat meeskonda
tasuta treeningui

Lisainfo

Vahetused kestavad sügis-kevad hooajal 7.00 - 16.00 ja 16.00 - 23.00.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 3 EUR tunnis

Fitlife on rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakume suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Meie klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud!