https://www.cvkeskus.ee/667495

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja põhitööks on toitude ja jookide serveerimine, klientidega suhtlemine, samuti ka lao ning saali korrashoid, inventuurides osalemine.


Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb töökogemust samal ametialal
Keel: Kõnes, Kirjas
inglise keel - soovituslik B2 - hea B1 - keskmine
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
soome keel - soovituslik B1 - keskmine A1 - napp
vene keel - soovituslik A2 - vähene A1 - napp

*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.

Klienditeenindajal võiksid olla vajalikud teadmised ettevalmistustöödest, erinevate laudade katmisest, roogadest ja jookidest, sobitamispõhimõtetest ja serveerimisest, klienditeenindusest, koristus- ja puhastustöödest.
Hoolas, kohusetundlik, kliendisõbralik teamplayer.
Kandidaat peab olema vähemalt 18 aastat vana.


Ettevõte pakub

Pakume toredat töökollektiivi ja tänapäevaseid töötingimusi ning konkurentsivõimelist korralikku palka, töökarjääril arenemise ja rohkem teenimise võimalust, pika-ajalist töösuhet. Me hindame majale lojaalseid töötajaid, kes on valmis arenema ja töötama pikaajaliselt. Oleme valmis kompromissideks palga läbirääkimistel, eeldame kandidaadilt reaalsele palgasoovile vastavat koolitust/töökogemust ning ka soovi tõestada seda tööpanusega meie ettevõttesse. Oleme edasiarenev ettevõte, mis on alati hinnanud majale lojaalseid inimesi, ning neile majasiseselt pakkunud võimalust areneda karjääriredelil ning stabiilset IGA-AASTAST PALGATÕUSU.
Töötajate motiveerimiseks ning tänutäheks nendepoolse panuse eest ettevõttele, korraldame paar korda aastas firmasiseseid väljasõite ning ühiseid tööväliseid vaba-aja ettevõtmisi.
Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi tiimi" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta aga julgesti ühendust, RÄÄGIME TÖÖST JA RAHAST ning kindlasti jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni!
Katseaeg 4 kuud, töötasu 4€/h neto.
Põhipalk 4,50€/h neto


Tööpakkumise number
#667495

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
11. september 2020
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

DELISTRA OÜ

Oleme Tartu kesklinnas tegutsev ettevõte kes pakub Ameerikalikke roogasid euroopaliku puudutusega.

Vaata rohkem

Klienditeenindaja
You are applying to:
Klienditeenindaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!