Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548869

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-osalemine aktiivses müügitöös ning kaupade tutvustamine klientidele. Lisaks sellele pakutavate kaupade väljapanek, igapäevane aruandlus, kirjavahetus ja infopäringutele vastamine
-Veebipoe haldus ja administreerimine, turunduse planeerimine ja sellega tegelemine.

Töökoht asub Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Kambja vald

Ootused kandidaadile

Vajalikud on hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine, tugev meeskonnavaim, initsiatiiv uute ideede genereerimisel ning algatus- ja analüüsioskus.
Väga hea arvutikasutusoskus ning eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Kandidaadilt ootame täpsust, ausust, korrektsust, füüsilist vastupidavust, stressitaluvust, head meeskonnatööd ja tõsist suhtumist oma töösse.
Kindlaks eeliseks on eelnev mööblimüügi kogemus, hea tehniline taip, positiivne ellusuhtumine ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

* stabiilset ja püsivat töösuhet
* vaheldusrikast tööd arenevas meeskonnas
* kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda
* töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#548869

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2018
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2018

Outlet mööblipood Tartumaal ja internetis, alati head hinnad. Müügil on tootenäidised ja viimased mudelid. Kiirematele parem valik!
Virutaaltuuri näeb siit:

Vaata rohkem