Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360955

Tööpakkumise number

360955

Töö kirjeldus

Eritellimusmööbli projekteerimine ja müük

• Aktiivne toodete müük;
• Kliendisuhete loomine ja arendamine;
• Klientidega kohtumine ja konsultatsioon;
• Toodete tutvustamine;
• Hinnapakkumiste tegemine

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• Müügi- või teenindustöö kogemus
• Algatusvõime, töötahe ja pingetaluvus
• Korrektsus, täpsus ja lojaalsus
• Valmidus meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
• Erialane haridus (sisekujundaja / sisearhitekt)
• Programmide Autocad ja Google SketchUp kasutusoskus
• Huvi mööbli, disaini ja sisearhitektuuri vastu

Ettevõte pakub

• Eneseteostust tugevas ja arenevas ettevõttes
• Meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda
• Motiveerivat töötasu
• Hubast ja mugavat töökeskkonda

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

OÜ Aruut on kiirelt kasvav ning arenev mööblit projekteeriv ning tootev ettevõte, mis on asutatud 2004. aastal Tallinnas. Pealinnas asub ka meie ettevõtte peakontor ja tootmine. Tänaseks päevaks on meil avatud salong nii Tartus, kui Tallinnas, kuid vajadusel jõuame klientideni üle Eesti. Pakume terviklikke sisustuslahendusi alates ideest ning projekteerimisest kuni teostuseni. Toodame liuguksi, garderoobe, köögimööblit, klaaslahendusi ja eritellimusmööblit. Meie missiooniks on klientide vajaduste kiire ja efektiivne rahuldamine. Tegeleme igapäevaselt uute ja innovaatiliste lahenduste välja töötamisega, et pakkuda veel paremaid lahendusi ruumide sisustamisel. Aruudu trumbiks on kindlasti töötajate kogemused ja teadmised ning personaalne lähenemine igale kliendile, arvestades just kliendi soove, vajadusi ning ruumide eripära.