Klienditeenindaja (Tartu-Tallinn maantee/Hollywoodi mägi)

KAITSMARGER OÜ

Tööpakkumise number

612600

KAITSMARGER OÜ Klienditeenindaja (Tartu-Tallinn maantee/Hollywoodi mägi)

Töö kirjeldus

HollyFood on uus ja hubane toitlustuskoht Tartu-Tallinn maanteel, otse Hollywoodi mäe all. HollyFoodi klienditeenindajalt ootame vahetut ja sõbralikku suhtlemist kliendiga ("klient on kuningas"), samas ka kiiret reageerimist erinevates olukordades. Väga oluliseks peame puhtust ja töökeskkonna korrashoidmist.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui:
- Armastad üle kõige inimestega suhelda (kasuks tuleb ka töökogemus, kuid pole esmatähtis)
- Oled hea pingetaluvusega
- Oled valmis töötama ka õhtustel aegadel ja nädalavahetustel, graafiku alusel
- Omad töölesõitmiseks B-kategooria juhilube
- Oled puhtust hoidev
- Oled usaldusväärne ja soovid leida püsivat töökohta

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- Kaasaegset töökeskkonda äsja valminud hoones
- Nooruslikku kollektiivi
- Paindlikku tööaega
- Väärilist tasu hästi tehtud töö eest
- Kütusekulu kompenseerimist

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2019
Kuulutus sisestati:
13. august 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1100 EUR kuus
Soovin kandideerida

HollyFood on Eesti oma Hollywoodi mäe all uus toitlustuskoht, mis pakub oma klientidele maitsvaid toite, mõnusat atmosfääri ja ürituste korraldamist. HollyFood asub Tartu-Tallinn maanteel Tartumaal, Valmaotsa külas.

Avan ettevõtte profiili