Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709752

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Vahetu klienditeenindus, peamiselt seoses järelteenindusega

- Tööde vastuvõtt ning parandatud toodete väljastamine

- Kliendisuhtlus nii meilitsi kui telefoni teel

- Pakkumiste koostamine ja toodete müük

-  Arvete koostamine ja arveldamine

 - Poe haldamine

Ootused kandidaadile

- Oled hea suhtleja, täpne ja vastutustundlik

- Oskad eesti ja vene keelt

- Tuled hästi toime ka pingelistes olukordades

- Kasuks tuleb huvi tehnika ning elektriliste liikurite vastu

Ettevõte pakub

- Elektriliste liikurite kasutusvõimalust

- Kiiresti arenevat töökeskkonda

- Võimalust areneda koos firma kasvuga

Tööpakkumise number
#709752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2021

Voltride on Eestist alguse saanud bränd, mille fookus on elektriliste liikumisvahendite müügil ja järelteenindusel. Voltride meeskond on elektriliste liikurite ja nende teenindamisega tegelenud juba aastast 2016 ja oleme suurim elektriliikurite salong Baltikumis.

Vaata rohkem