Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #726021

1
ViaStop Invest OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pikaaegse kogemusega ja edukalt tegutseva toitlustus- ja meelelahutusettevõtte laiendab oma tegevust ning avab Tallinnas, Telliskivi 1 asuvas hoones uue ja kaasaegse resto. Kui soovid uue toreda koha avamisel kaasa aidata ning edaspidi seal ka rõõmsalt tööd teha, siis võta kindlalt ühendust.

  • Klientide igapäevane meeldiv, sõbralik ning kiire teenindus
  • Olla külalistega lahke, abivalmis ja vastutulelik
  • Võtta toidu- ja joogitellimusi, maitsvaid ja hõrke roogasid / tooteid tutvustada, jookide serveerimine
  • CompuCash kassasüsteemiga töötamine, korrektsete arvete tegemine ja esitamine
  • Töökoha korrashoid ja puhtus

Ootused kandidaadile

  • Positiivne suhtumine ja aktiivsus

  • Eelnev töökogemus teenindajana toitlustuses

  • Hea stressitaluvus ja oskus kiiresti muutuvas olukorras toime tulla

  • Väga head suhtlemisoskust ning efektiivset müügitöö oskust

  • Valmisolekut töötada graafiku alusele, ka nädalavahetustel

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast stabiilset tööd

  • Motiveerivat töötasu

  • Eneseteostust ja arenemisvõimalusi

  • Positiivselt meelestatud, sõbralikku ja toetavat töökollektiivi

  • Pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#726021