2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ticketpro otsib enda meeskonda kassa klienditeenindajat. Esialgu otsime töötajat hooajaliselt (mai-september), sobivuse ja soovikorral pakume ka
pikemaajalist lepingut. Teenindaja põhiliste tööülesannete hulka kuuluvad klientide teenindamine kassas, tehingute teostamine, klientide nõustamine
ning muude lihtsamate jooksvate probleemide lahendamine, Sobilik töö ka teise töö või kooli kõrvalt.

Ootused kandidaadile

Väga healt kandidaadilt eeldame:
  • Vanust alates 18 eluaastast
  • Vähemalt keskharidust
  • Eelnevat kogemust teenindussektoris
  • Väga head eesti keele ning suhtlustasandil vene ja inglise keele oskust
  • Täpsust, kohusetunnet ja usaldusväärsust
  • Väga head suhtlemisoskust, viisakust ning positiivset ellusuhtumist
  • Ettevõte pakub

    Ettevõte pakub:
  • Kaasaegsest töökeskkonda kesklinnas
  • Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • Vaheldusrikast ning huvitavat tööd
  • Osalemist suurüritustel
  • Väga paindlikku töögraafikut