Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #461018

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja peamiseks ülesandeks on nõustada kliente ostude sooritamisel, tutvustada tooteid, viia läbi ostuprotsess algusest lõpuni. Klienditeenindaja töökoht saab olema Arsenali Ilu- ja Tervisemaailmas.

Ootused kandidaadile

OLED MEIE MEESKONDA OODATUD

  • kui Sinu südameasjaks on hoolida kaasinimeste tervisest
  • kui Sul on töökogemus klienditeenindajana soovitavalt jaemüügis või apteegis või Sulle meeldib inimestega suhelda ja teenindada
  • kui Sulle meeldib nõustada inimesi nende tervisega seotud küsimustes ja pakkuda värskeid lahendusi terviseedendamisel

Ettevõte pakub

SOOVIME SULLE PAKKUDA

  • konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonisüsteemiga
  • pidevat erialast enesetäiendamise võimalust
  • arengu- ja karjäärivõimalust pikaajaliste traditsioonidega apteegiketis
  • pidevalt arenevat töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
  • klienditeenindajatele võimalust valida kas täis – või osalise koormusega töökoht

Tööpakkumise number
#461018