Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345009

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö müügisaalis;
  • klientide asjatundlik ja sõbralik teenindamine;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine;
  • korrektse väljapaneku tagamine;
  • arvete ja tellimuste koostamine;
  • müügisaali korrashoidmine;
  • osalemine inventuuridel.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2 aastat klienditeenindamise kogemus ühes ettevõttes;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • iseseisvus ja initsiatiivikus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • töökus;
  • täpsus;
  • lojaalsus.

Ettevõte pakub

  • pikaajalist töösuhet tugevas Eesti ettevõttes;
  • konkurentsivõimelist töötasu, alates 600 € kätte (neto);
  • valdkonnapõhist väljaõpet;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Kandidaatidele, kes ei osutunud valituks, antakse sellest teada hiljemalt 20.06.2014

Tööpakkumise number
#345009

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

Tamrex Ohutuse OÜ on 1999. aastal loodud edukas, tugev ja stabiilne Eesti ettevõte, mille kaks põhivaldkonda on tuleohutus ja tööohutus. TAMREX on senise 15. tegevusaastaga tõusnud juhtivaks ohutusettevõtteks Eestis. Sellise tulemuse taga on pädev ja pühendunud personal, tugev tootepoliitika, kogu Eestit kattev kauplustevõrk ja parimad teadmised ohutusvaldkonnast. TAMREX on tööandja ligi 100 inimesele üle Eesti.

Vaata rohkem