Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302636

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Klientide kiire ja sõbralik teenindamine
* Kohviku heakorra tagamine
* Kauba vastuvõtt ja –väljapanek
* Toitude serveerimine
* Kohvijookide valmistamine

Ootused kandidaadile

* Ootame Sinult julget pealehakkamist, särasilmsust ja võimet nautida meeskonnatööd.
* Meie juures on väga olulisel kohal oskus teenindada kliente nii eesti-, vene-, kui ka inglise keeles.
* Kasuks tuleb eelnev töökogemus toitluses ning oskus valmistada kohvijooke (espresso, cappuccino, latte)

Erialast koolitust, kindlat töökohta, motiveerivat töötasu, ettevõttesisest arenguvõimalust ja rõõmsameelseid kolleege!

Lisainfo

Töögraafik on koostatud pika ja lühikese nädala graafiku alusel. Tööpäevad kuni 12 h

Tööpakkumise number
#302636

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
22. märts 2013

„T Kohvik“ on uuenenud Tallinna Bussijaama hoones asuv modernne kohvik/lounge.
Kohviku menüü on väga mitmekesine. Pakume meelepärast hommiku-, lõuna- ja õhtusööki nii turistile ,tava- reisijale kui ümbruskonna kontoritöötajale. Ettevõtte juhtkond on innovatiivse ja toetava ellusuhtumisega.
Meie eesmärgiks on teenindada klienti kiirelt, sõbralikult ja alati naeratades, sest suurim rõõm on teenindada rahulolevat klienti!

Vaata rohkem