Tööpakkumise number #811830

KLIENDITEENINDAJA

1
SP 20 OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Erinevate kohvijookide valmistamine

  • Kohvikus klientide sõbralik teenindamine

  • Kauba väljapanek

  • Pagarikoja töös osalemine

  • Üldise korra hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev töökogemus baristana ning orienteerud hästi kohvimaailmas - tead, mis on americano, kui palju piima lisada macchiatole või kuidas panna kokku üks jahutav jääkohv

  • Huvitud küpsetamisest ning oled valmis ka ise erinevate pagari toodete valmistamisel kaasa lööma

  • Oled punktuaalne, kohusetundlik ning tunned mõnu klientide ja töökaaslastega suhtlemisest

  • Oled vähemalt 18-aastane

  • Eesti ja vene või inglise keele oskus

  • Mitmekülgset tööd ning võimalust kohviku töös kaasa rääkida

  • Kaasaegse köögitehnikaga kööki ning töövahendeid

  • Stabiilset töösuhet ja motiveerivat palka (palganumber X)

  • Väikest, kuid toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Erinevaid arenguvõimalusi näiteks koolituste näol

Lisainfo

Uus pagarikoda Kalamajas otsib töötajaid!

Juba varsti avab uksed uus pagarikoda Kalamajas, mis otsib oma tiimi kogenud pagarit, kelle abil luua menüü täis hõrgutavaid küpsetisi ning saiakesi!

Tööpakkumise number
#811830

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
Підходить і для українців
BARISTA FeedMe OÜ
1
BARISTA FeedMe OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Park Inn by Radisson Central Tallinn
KLIENDITEENINDAJA Park Inn by Radisson Central Tallinn • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA Lunester OÜ
1
KLIENDITEENINDAJA Lunester OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA TNS SAT CAPITAL OÜ
Alates 6 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA TNS SAT CAPITAL OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA ÜLEMISTE KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ
5 päeva jäänud
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA ÜLEMISTE KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki