Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439077

Tööpakkumise number

439077

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda pikemaajalist, kohusetundlikku, rõõmsat, pinget taluvat ja vähemalt 1 aastase töökogemusega baaridaami kas täistööajaga või osalise tööajaga.
Tööülesanneteks on tellimuste vastuvõtt lauas ja letis, kauba vastuvõtt,baari korrashoid, igakuise inventuuri tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult väga head suhtlemisoskust, kiiret taipu ning professionaalse baaridaami oskuseid.
Kogemusi vähemalt 1 aasta klienditeenindajana.
Vanust vastavalt alkoholiseadusele.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume mõnusat kollektiivi;
tööd graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2016
Kuulutus sisestati:
5. september 2016

Kohvik Mmuah on Tallinna kesklinnas asuv hubane ja õdus kohvik, kus on hea sõbrannaga veiniklaasi taga juttu puhuda või sõpradega õhtustada.