Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619931

Tööpakkumise number

619931

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on meie peaesinduse klientide professionaalne teenindamine (kliendi vajaduste tuvastamine, lahenduste leidmine või suunamine edasi vastava spetsialisti poole), üldkõnedele vastamine, nende suunamine ning info jagamine, vastuvõtt ja edastamine)

Nõudmised kandidaadile

Eeldame väga head suhtlusoskust ning tahet pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust. Samuti head keelteoskus - suhtlustasandil nii eesti, vene kui inglise keele valdamine.

Miks kandideerida? Pakume võimalust töötada Baltikumi suurima ja vanima autondusettevõttes professionaalses meeskonnas maailmaklassi brändidega, teenides stabiilset töötasu.
Lisainfo: töökoht asub Järvevana tee 11, Tallinn. Täistööaeg, gaafiku alusel, ajavahemikus E - R 08:00 - 20:00 ning L 10:00 - 15:00. Töö on ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks, orienteeruvalt 3 aastase tähtajaga.
Palume CV'sse kindlasti lisada oma tasuootus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
24. september 2019

Silberauto kontsern on Baltimaade üks suurimaid ja vanimaid autondusettevõtteid, mis tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse, teeninduse ja remondiga, varuosade müügi ning sõidukite ümberehitusega. Oleme peaesinduseks, autoriseeritud margiteenindust ja/või –müüki teostavaks ettevõtteks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Jeep, Maserati, Mitsubishi, Fuso, Evobus. Meie esindused on mugavalt käeulatuses pea kõikides suuremates linnades.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb AS Silberauto Eesti Teie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin (https://www.silberauto.ee/wp-content/uploads/2018/11/Privaatsustingimused-t%C3%B6%C3%B6le-kandideerijale.pdf). Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.