Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #709777

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • teenindad kliente kassas

  • võtad vastu makseid ja vormistad tellimusi

  • pakud ja vormistad erinevaid teenuseid

  • väljastad tellimusi ja tegeled tagastustega

  • hoiad meie väljapaneku puhta ja korras

  • tegeled klientide küsimustele vastamisega ning lahendad tekkinud probleeme

Ootused kandidaadile

  • naudid klientide teenindamist ja neile erinevate teenuste ja toodete pakkumist

  • oled rõõmus suhtleja ja oskad ka stressirohketes situatsioonides jääda rahulikuks ja diplomaatiliseks

  • oled uudishimulik ja sulle meeldib end arendada ja uusi teadmisi omandada

  • räägid suurapäraselt eesti keeles

  • oskad kliente teeninda ka inglise ja/või vene keeles

  • oled aus ja usaldusväärne

  • huvitud kodusisustusest ja nutikatest lahendustest

Ettevõte pakub

  • töötasu 7 € tunnis

  • graafikuga tööd (vahetused E-P, erineva pikkusega, max 10 tundi vahemikus 8:30-20:30)

  • toetust tervislikeks eluviisideks

  • Rootsi disainiga tööriideid

  • ühisüritusi ja kingitusi tähtpäevadeks

Tööpakkumise number
#709777

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2021
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia)

Vaata rohkem