Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213028

Tööpakkumise number

213028

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset klienditeenindajat, kellele meeldib vaheldusrikas töö. Töö on graafiku alusel ning vaheldub hommikusöögi-, restorani- ning kohviku klientide teenindamisega.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb kindlasti eelnev töökogemus. Tööaegade osas peaks arvestama, et oleks võimalus tööl käia varajastel hommikutundidel kui ka hilisematel õhtutundidel.

Pakume hoolivat ja sõbralikku töökollektiivi ning kindlat töökohta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
24. november 2010

Restoran Travel asub reisikeskuse Balti Jaam peahoones keskaegse vanalinna läheduses. Soovime olla vahepeatuseks Sinu igapäevases reisis, pakkudes rännumehele maitsvaid toite ja sõbralikku teenindust! Restoran Travel on hotell Shnelli koostööpartneriks ning kostitab hea ja paremaga kõiki hotelli kliente.