https://www.cvkeskus.ee/176236

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176236

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide abistamine ja nõustamine pulmakleidi valimisel
klientide sõbralik teenindamine


Ootused kandidaadile

Korrektne välimus, hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine, stiilitunne, eesti, vene, soome või inglisekeele oskus.


Ettevõte pakub

Tööd laupäeviti suve aja jooksul.


Tööpakkumise number
#176236
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klienditeenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!