Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317526

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade vastuvõtt
klientide sõbralik teenindamine
müügisaali eest hoolitsemine

Ресторан - это команда профессионалов из самых разных областей. Повара и официанты, хостес и бармены, бухгалтеры, юристы, маркетологи,
менеджеры, специалисты по подбору и обучению сотрудников, закупщики, логистики, системные администраторы: Главное, что их объединяет -
это ответственность и творческое, личностное отношение к своему делу.

Ootused kandidaadile

aktiivsus
hea inglise keele oskus
kiire kohanemis- ja õppimisvõime
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
vene keele oskus

Знание языков : Русский, Эстонский, Английский
Возраст : 20-35 лет.
Пол : Мужчина/Женщина.
График : Сменный.

Ettevõte pakub

mõnusat stabiilset kollektiivi
noort ja rõõmsameelset meeskonda
palka vastavalt tehtud tööle
tasuta koolitust

Lisainfo

Küsimuste puhul pöörduge palun - Anna +372 5813 3859

Дорогие друзья!
Если вы энергичны, профессиональны, с желанием получить новый опыт работы в нашей команде, просьба связаться по телефону - Anna
+372 5813 3859

Tööpakkumise number
#317526

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. september 2013
Kuulutus sisestati:
20. august 2013

Peamine itaalia köögi puhul on harmoonia, värsked toorained ja hea tuju. Restoranis “Olivia Ristorante” vastutavad maitsete harmoonia eest asjatundjad, toodete värskuse tagab igapäevane värskete toiduainete sisseost ja head tuju pole vaja kaugelt otsida, selle eest hoolitseb tähelepanelik personal ja selle tagab mõnus interjöör.
Restorani menüü on koostatud kogu perega arvestades: pitsa itaaliapärasel taignapõhjal, mida meie kokad ise käsitsi sõtkudes valmistavad, kodune itaalia leib pesto ja aioli kastmega, firmapastad, salatid ja muidugi rikkalik valik punaseid ja valgeid veine. Hõrgud magusroad rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid: klassikaline tiramisu, panna cotta ja šokolaadisuflee.

Vaata rohkem