Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318009

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tellimuste ja kassasüsteemi haldamine
klientide teenindamine saalis ja suvel ka õues
restorani ruumide korrashoid
inventarihaldus
vajaduse korral koka abistamine köögis

Ootused kandidaadile

vähemalt aastane töökogemus toitlustuse alal
eesti ja inglise keele oskus on hädavajalik, muud keeled tulevad kasuks
kiire töötempo taluvus
kliendikesksus ja einestajatele meeldiva kogemuse pakkumise oskus
meeskonnatöö oskus
kohuse- ja vastutustundlikkus
eelkõige aga positiivne, teotahteline hoiak

Ettevõte pakub

uudset ja dünaamilist töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
maitsvat toitu

Lisainfo

Ootame kandideerimisavaldust ja CV-d inglise või eesti keeles aadressil info(at)thestreetwok.com 31. augustiks. Töö algab niipea, kui oleme leidnud õiged inimesed.

Tööpakkumise number
#318009

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

Esimene omataoline restoran The Street Wok serveerib kiirtoidu kontseptsiooni kasutades ehtsat Aasia tänavatoitu. Oleme ehtsale Aasia tänavatoidule spetsialiseerunud nuudli- ja wok-baar. Asume aadressil Tatari 42. Tallinn. Saalis on 20 istekohta ja suveterrassil samuti 20.
The Street Wok on avatud E-P 11.00 -22.00.
Tellige meilt kaasavõtmiseks toitu telefonil 5322 9398.

Otsime oma kollektiivi kaht rõõmsameelset ja vastutustundlikku
klienditeenindajat.

Vaata rohkem