Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399549

Tööpakkumise number

399549

Töö kirjeldus

kiire, rõõmsameelne ja viisakas teenindamine
hõõgveini ja teiste jõulutoodete aktiivne müük
toodete tutvustamine ja degusteerimine
puhtuse ja korrashoiu tagamine müügikioskis

Nõudmised kandidaadile

avatud ja abivalmis suhtleja
eesti ja inglise keele oskus
kohusetundlik, aus, täpne
vähemalt 18-aastane

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
paindlikku graafikut
korralikku väljaõpet
toetavat ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 580 kuni 700 EUR kuus

Idüllilisel Tallinna Vanalinna Jõuluturul kuuma hõõgveini, piparkooke ja teisi kodumaiseid jõulutooteid pakkuv ettevõte otsib oma meeskonda peatselt algava Jõuluturu eel tegusaid ja särasilmseid klienditeenindajaid. Tallinna Raekoja platsi Jõuluturg on kaunis ja populaarne paik nii kohalike elanike kui turistide seas. Traditsiooniline Jõuluturg kestab 20.11.2015 - 08.01.2016. Tule ja saa osa rõõmsast talvisest jõulumeeleolust Tallinna Vanalinna südames!