Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366304

Tööpakkumise number

366304

Töö kirjeldus

Põhilised klienditeenindaja ülesanded. Klientide teenindamine, lauda toidu viimine, mustade nõude viimine nõudepesuruumi, klientidega suhtlemine ning jooksvate probleemide lahendamine, kassaprogrammi käsitlemine.

Nõudmised kandidaadile

Usin, aus, hoolikas, viisakas, sõbralik, hea suhtleja, väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel (soovituslik)

Nooruslikku kollektiivi, lisaraha teenimise võimalus, paindlikku graafikut, ühiseid ettevõtmisi, hubane töökeskkond, arenguvõimalused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 500 kuni 600 EUR kuus

Oleme väike 21 kohaline tänavatoidu restoran. Enamasti pakume burgereid ja wrappe.