Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420914

Tööpakkumise number

420914

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja heatasemeline teenindamine
Töö kassaga
Kaupluses meeldiva keskkonna loomine
Kaupade müügiks ettevalmistamine ja kaupade väljapaneku korraldamine
Kaupade ja rahalise vahendite inventuuri läbiviimine
Turvalisuse, ohutuse, korrashoiu tagamine kaupluses ja materiaalsete väärtuste säilimise tagamine

Nõudmised kandidaadile

Teeninduskogemus ja väga hea suhtlemisoskus
Huvi rõivaste ja trendide vastu
Eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil
Vähemalt keskharidus
Valmidust töötada garaafiku alusel

Ettevõte pakub

Põhipalka (tunnitasu) ja tulemustasu tulemusliku töö eest
Nooruslikku ja toetavat kollektiivi
Võimalust töötada tuntud Itaalia kiirmoebrändi esinduskaupluses

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016

Terranova on tuntud Itaalia kiirmoebränd, mille tooteid iseloomustab hea hinna ja kvaliteedi suhe ning kiiresti vahetuv kollektsioon. Pakume riideid, jalatseid ja aksessuaare nooruslikele naistele, meestele ja lastele.