Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360468

Tööpakkumise number

360468

Töö kirjeldus

Elektroonika komponentide ja seadmete müük
Suhtlemine kliendiga, nõustamine ja vajaduste väljaselgitamine
Pakkumiste, tellimuste ja arvete koostamine
Kauba vastuvõtmine ning väljapanek
Töö kassas

Nõudmised kandidaadile

Tehniline taip
Ausus,täpsus ja kohusetundlikkus
Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus
Suhtlustasandil eesti ning vene keele oskus
Kliendisõbralikkus
Valmisolek uute teadmise omandamiseks
Oskus iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

Korralikku põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
Head töökeskkonda
Noort sõbralikku kollektiivi
Meeskonnatööd
Paindlikku tööaega
Stabiilset tööd
Garanteeritud uued teadmised elektroonika valdkonnast

Lisainfo

Pakume tööd klienditeenindajale Peterburi tee 90f, Tallinn Oomipoodi.
tööpäevad/ ajad E-R 8.30-18:00, L10:30-15:00 graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. november 2014
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2014

Oomipood avas esimese poe 1995.a. Tornimäe tänaval , Tallinnas.
Elektroonikakomponentide ja seadmete jaekaubanduses oleme praegu üks suurematest müüjatest ja omame selles sektoris turuliidri positsioonil.

Oomipoel on kokku viis poodi Eestis ja töötab ettevõttes üle 30 inimese.

Võtame tööle meie meeskonda tubli Töötaja, kes saab tööd Tallinna poodides.