Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436664

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide abistamine, nõustamine ning sõbralik teenindamine
Toodete tutvustamine ja müük
Kaupade vastuvõtt ja väljapanek

Ootused kandidaadile

Väga hea läbirääkimisoskus
Soov teha müügitööd
Positiivne ellusuhtumine ja teenindusvalmidus
Väga hea eesti keele oskus ja kasuks tuleb vene keele oskus
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Hea pingetaluvus ning kiire kohanemis- ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda Tallinna kaubanduskeskuses
Firmasisest toodete koolitust
Tööd graafiku alusel, vahetustega
Motiveeriv töötasu (põhipalk+tulemustasu)
Firmasiseseid üritusi
Karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#436664

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 600 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

Tegeleme unikaalse ja väga efektiivse nanotehnoloogilise süsteemiga ekraanikaitse vedeliku müügiga. Nanofixit ekraanikaitse vedelik sobib kõikidele nutiseadmetele ning kaitseb ekraani kriimustuste eest ning tõrjub vedelikke. Lisaks annab antibakteriaalse ning kiirgusevastase kaitse.

Vaata rohkem