Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365954

Tööpakkumise number

365954

Töö kirjeldus

- klientidega suhtlemine ja aktiivne müük;
- asjakohane soovitamine ja pulmakleitide selga aitamine;
- arvete ja rendilepingute koostamine;
- müügisaali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea eesti keele oskus;
- kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus;
- oskus müüa;
- avatus ja positiivne ellusuhtumine;
- hea suhtlemisoskus ja töötahe;
- kohusetundlikkus ja ausus;
- korrektsus ja täpsus;
- kasuks tuleb eelnev müügialane töökogemus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja rõõmsat tööd kaunite pulmakleitide keskel.
- Töökoht kesklinnas väikses ja sõbralikus kollektiivis.
- Täistööaeg:
E, T, N, R 11:00 -18:00
K 11:00 - 19:00
L 11:00-15:00 (üle ühe laupäev vaba).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2015

Pärl Peo- ja Pulmakleitide Salong avas oma uksed 2003 aastal. Oleme kiiresti arenevad, noore ja entusiastliku kollektiiviga. Meie põhitegevuse alaks on pulmakleitide õmblemine, edasimüük, rent ja valmistamine individuaaltellimusena.

Pärl salongi valikus pakume oma Eesti toodangut ja disaini, mis on valmistatud meil salongis kohapeal teoks ja selleks, et valik oleks veelgi mitmekülgsem, siis pakume lisaks ka kauneid pulmakleite maailma kuulsalt kvaliteetbrändilt Mori Lee.

Meie eesmärgiks on leida igale kliendile sobiv lahendus. Tegeleme klientidega individuaalselt, et täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Meile on väga tähtis hea kvaliteet, disain ja trendikus. Oma valikut täiendame ja uuendame pidevalt.