2023-08-23 14:48:55

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Alates 1450 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinnas Mustamäe Keskuses asuvasse esinduslikku kauplusesse

KLIENDITEENINDAJAt!

Ohoo Outlet on usaldusväärne tööandja, kes oskab hinnata häid töötajaid.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind kui

  • Oled hea suhtleja ja sõbralik
  • Räägid vabalt eesti ja vene keeles
  • Oled aus, täpne ja kohusetundlik
  • Sulle meeldib klientide teenindamine nii müügisaalis kui kassas
  • Sa tunned ennast hästi riiete brändide maailmas
  • Oled paindlik ja valmis töötama ka meie  teistes Tallinna poodides

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle

  • Tööks vajalikku väljaõpet kohapeal
  • Täistööaega, graafiku alusel
  • Võimalust pakkuda parimaid brändiriideid
  • Toetavat meeskonda, kes väärtustab sõbralikku suhtlemist
  • Brutopalka alates 1450 eurot
  • Tööd stabiilses ettevõttes, millega kaasnevad soodustused

Lisainfo

Konkurss kestab kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. CV-d koos pildi ja kaaskirjaga ootame e-posti aadressile ohoo.outlet(at)gmail.com. Lisainformatsioon telefonil 5184560 (Anu).