Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360440

Tööpakkumise number

360440

Töö kirjeldus

Tööülesanded
-kaupade vastuvõtt ja kontrollimine, kauba väljapanek ja müük
-kaupluse korrashoid
-klientide abistamine ning nõustamine
-klientide vajaduste väljaselgitamine ja müük vastavalt vajadustele
-sõbralik teenindamine

Nõudmised kandidaadile

-kohusetundlikkust.
-aktiivsust, rõõmsameelsust
-head suhtlemisoskust
-eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil
-arvuti kasutamiseoskust.

Pakume huvitavat tööd Eestis ainulaadses kaisuloomade valmistamise kaupluses. Mõnusat töökeskkonda ja paindlikku tööaega. Töö on vahetustega. Töötulemustest sõltuvat palka.(põhipalk+boonus)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2014
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 500 kuni 550 EUR kuus

Ülemiste Keskuses uudne mängu- ja kaisuloomade kauplus. Kaupluse valikus on tühjad erinevad kaisuloomade nahad,- karud, jänesed, kassid. jne. Tühjadest kestadest saavad kõik endale ise valitud kaisulooma valmistada, selleks on spetsiaalne masin, millega saab kaisuloomale täitematerjali sisse puhuda. Kaupluses on saadaval igale kaisuloomale erinevaid riideid, aksessuaarid ja muud huvitavat.