Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672856

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME:

- Oma tiimi KLIENDITEENINDAJAT

TÖÖKIRJELDUS:

- Klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine

- Kauba vastuvõtt ja väljapanek

- Poe korrashoid

Ootused kandidaadile

OOTAME:

- Suhtemisoskust, positiivsust, loovust, järjekindlust

- Huvi hää toidu vastu

- Müügitöö kogemust, omaalgatust

Ettevõte pakub

PAKUME:

- Motiveerivat tasu vastavalt tulemusele

- Ühtehoidvat tiimi

ASUME:

- Klooga mnt 5A, Tabasalus, Gurmee Garaažis

Lisainfo

Kui soovid sellele kohale kandideerida, siis kirjuta meile: info(at)hansagurmee.eu

Tööpakkumise number
#672856

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Hansa Gurmee on pood hää toidu sõpradele. Meie trumbiks on ennekõike erinevad lihatooted, mida valmistame ise kohapeal. Lambaliha tuleb meile Kihnust, ulukiliha kohalikelt jahimeestelt. Kohapeal on veel ka BBQ-ahi, kus pikalt ja madalal temperatuuril valmib parim võimalik liha. Toit on meie jaoks nii töö kui ka hobi. Hansa Gurmee on sündinud suurest kirest.

Külastage meid kodulehel: https://www.facebook.com/HansaGurmee

Vaata rohkem