Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322895

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö hõlmab klientidega suhtlemist, maiustuste ja roogade serveerimist ning Türgi kohvi ja tee valmistamist (väljaõpe kohapeal!). Peamine on särav naeratus ja positiivne ellusuhtumine!

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes on rõõmsameelne ning naudib suhtlemist. Meile on olulised ausus, kohusetundlikus, abivalmidus ja inimene, kes soovib ennast arendada. Olulised on ka hea eesti keele oskus ning inglise ja vene keele valdamine.

Meie juures on võimalik sukelduda Türgi kööki ja kultuuri ning kellel soovi ja tahtmist ka türgi keelt praktiseerida! Pakume täistöökohta meie kirevas seltskonnas, kus te tutvute erinevate Türgi maiustuste ja roogadega. Koolitame ka Türgi kultuuri ja maitsete osas. Õpetame Türgi kohvi ja tee valmistamist ning kui veab on võimalik tutvuda ka Türgi köögi saladustega. ;)

Lisainfo

Güllüoglu restoran on avatud E-L 11.00-20.00 ning töö on graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#322895

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2013

Güllüoğlu restoran Eestis pakub ehedaid Türgi roogasid, Türgi kohvi, maailmakuulsat Baklavad ja muid Türgile omaseid maiustusi ning võimalust lähemalt tutvuda Türgi kultuuriga. Tegemist on pererestoraniga ning Eestis avas ettevõte oma uksed 13. novembril aastal 2009.

Güllüoglu nimi on eelkõige tuntud maiustuste poolest, mille suurim saladus peitub teadmistes, kogemustes ja armastuses oma töö vastu, mida on edasi antud läbi viie põlvkonna 140 aasta jooksul. Baklava valmistaja Güllüoglu muutus kiiresti populaarseks nii Türgis kui ka teistes riikides. Tänaseks on ettevõte laienenud lisaks veel Belgiasse, Azerbaidzaani, Ameerika Ühendriikidesse ja Suurbritanniasse. Güllüoğlu juhindub oma tegemistes väljakujunenud loogikast, milleks on: “Hea kvaliteet tagab rahuloleva kliendi”.

Vaata rohkem