Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432273

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jookide ja toidu serveerimine,
Kliendide vastuvõtmine ja teenindamine nii lauas kui ka lettis.
Laua katmine ja koristamine.
Toitude ja jookide tutvustamine.

Ootused kandidaadile

Soov töötada ettekandjana / kelnerina, suhelda klientidega,
rõõmsameelsus, ausus, täpsus ja positiivne ellusuhtumine
Hea ja avatud suhtleja
eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Tööd graafiku alusel
Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#432273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

Tere tulemast Grenkasse. Valmistame hoolikalt ning armastusega lihtsat, ausat ja tervislikku toitu — just nagu kodus. Me pakume energiat andvaid hommikusööke, toitvaid lõunasööke ja elegantseid õhtusööke. Teeme ise meeletult maitsvaid pirukaid. Lisaks leiab meie juures ka grenkad.

Vaata rohkem