Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #815469
Veebipõhine värbamine

Given Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Given Estonia OÜ pakub suurepärast tööd osalise koormusega (0,50) Given juveelikaupluses Tallinnas.

  • Suurepärase klienditeeninduse tagamine
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ning nendest lähtuvalt juveeliehete ja Given teenuste pakkumine ja tutvustamine
  • Meeskonna eesmärkide saavutamine
  • Kauba vastuvõtt, ettevalmistamine müügiks ja väljapanek
  • Kaupluse laitmatu korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Sind iseloomustab tahe ja sihikindlus pakkuda vaieldamatult parimat ostukogemust

  • Sa huvitud müügist ning oled valmis arendama oma oskuseid

  • Oled aktiivne ja suurepärane suhtleja ning oskad ja tahad luua kontakti kliendiga

  • Oled  korrektne, viisakas ja naerusuuline

  • Valdad suurepäraselt eesti keelt. Vene keel tuleb kasuks

  • Oled stabiilne ja soovid töösuhet pikemaks ajaks

  • Tervitame Sind koostööle orienteeritud ja toetavas ning edasipüüdlikus meeskonnas

  • Tööd kaunis ja naiselikus keskkonnas uues kaupluses

  • Korralikku väljaõpet Tallinnas ja kohapeal

  • Rahvusvahelist meeskonda

  • Kindlat töötasu ja mitmeid lisaboonuseid

  • Tööle asumise aeg 14.11.2022.

  • Ühendust võetakse vaid sobivate kanditaatidega

Tööpakkumise number
#815469

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Sunshine Baltics Estonia OÜ
Alates 6 €/tunnis
2
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Sunshine Baltics Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ
Kuni 1050 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
KLIENDITEENINDAJA PALMAR OÜ
2
KLIENDITEENINDAJA PALMAR OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 8
5 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TALLINNAS JAHONTS EST OÜ
1100 - 1400 €/kuus