Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503439

Tööpakkumise number

503439

Töö kirjeldus

Meeldiv töö armsas jäätisekohvikus Gelato Ladies Tallinna vanalinnas.
Tahad töötada uues ja imeilusas kohvikus? Armastad inimestega suhelda
ning neid õnnelikuks teha? Ja mis peamine – jumaldad gelatot ning head kohvi? Siis see pakkumine on just Sulle!
Valmistame ise kohapeal värsket gelatot ning soovime klientidele
pakkuda vaid parimaid maitseid ning suurepärast kohvikuelamust.

Nõudmised kandidaadile

Soov pakkuda parimat klienditeenindust
Kohusetundlikkust, kiirust ja täpsust

Eelisteks on:
Armastus gelato vastu
Eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas
Võõrkeelteoskus

Ettevõte pakub

Tööaega graafiku alusel
Konkurentsivõimelist töötasu
Toredat ja hoolivat kollektiivi
Arenguvõimalusi ja tulevikuperspektiivi meie kasvavas ettevõttes
Meeldivaid kliente
Palju gelatot!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
6. november 2017
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2017

Meie missiooniks on valmistada iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Tootmine toimub kohvikus kohapeal olevas jäätiselaboratooriumis ning eelistatud on kodumaine ja Itaalia päritolu värske tooraine hoolikalt valitud tarnijatelt. Hästi hoitud ja motiveeritud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka laboratooriumis, et tagada stabiilselt ja kompromissitult parim toode.

Pakkuda kliendile lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Meie vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 25 inimest, suvehooajal on ka maja ees 12-kohaline terrass. Meie juures on olemas kõik vajalik, et end lastega meie juures hästi tunda ning oleme ka koerasõbralikud. Suure osa meie valikust moodustavad vegan sorbetid ning enamus jäätiseid on gluteenivabad. Pakume ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.

Oleme innovaatilised, tahame pidevalt edasi areneda, katsetada ja üllatada uute toodete ja eksperimentaalsete maitsetega. Meie juures on iga päev suvi, sest meie stiilses ja mugavas kohvikus on igal ajal võimalik laias valikus jäätist nautida või kaasa võtta, pakume ka võimalust gelatot kilo kaupa termokarbiga kaasa osta.