Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800249

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab pakkuda külalistele üks mõnus kohvikuelamus.

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui oled vähemalt 18-aastane ning suhtled vabalt eesti keeles.

Ettevõte pakub

Tule meile, sest:

Õpid selgeks hea teeninduse põhitõed

Saad kohviprofi baasteadmised

Sind ootab vaheldusrikas tööV Saad Sulle sobiva töögraafiku

Pakume ettevõttesisesed soodustusi

Sind ootab toetav meeskondV Meil möödub tööpäev kiirelt

Meil on ägedad püsikülalised

Tööpakkumise number
#800249