Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719664

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine ja rõõmsameelne abistamine kassas, saalis ja proovikabiinides;

kaupade müügiks ettevalmistamine ja kaupade väljapanek;

müügisaali korrashoid; tiimitöösse panustamine.

Ootused kandidaadile

soov ja julgus suhelda klientidega;

huvi rõivaste ja moemaailma vastu;

positiivne ellusuhtumine;

vähemalt 18 aastane;

omad keskharidust;

Eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

põhipalka (tunnitasu) ja tulemustasu;

nooruslikku ja toetavat kollektiivi;

võimalust töötada tuntud Itaalia kiirmoebrändi kollektiivis;

täiskoormusega püsivat tööd Ülemiste keskuses.

Tööpakkumise number
#719664

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 - 4.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. august 2021
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem