Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526576

Tööpakkumise number

526576

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Professionaalse ja meeldiva klienditeeninduse tagamine
  • Töötamine kassas
  • Kauba müügisaali toomine ja väljapanek vastavalt poe juhistele
  • Müügisaali ja töökoha korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus klienditeeninduses ja /või müügi alal
  • Postiiivne töösse ja klientidesse suhtumine
  • Suurepärane meeskonnas töötaja
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Valmisolek töötama täiskohaga graafiku alusel
  • Huvi moe ja riidekaupade vastu

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Võimalust end arendada

Lisainfo

Karita Armas
Karita.armas(at)dbhbaltics.com
GSM:+ 372 657 5656
NB! Vastame vaid valitud kandidaatidele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

Debenhams on rahvusvaheliselt tuntud Briti kaubamaja, mille alla kuulub 240 kauplust 28 riigis. Me pakume kvaliteetseid rõivaid tervele perele ning kodu tarbe- ja dekoratiivkaupu. Eesti ainus Debenhams asub Rocca Al Mare keskuses.