Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #810871

2
Charlot OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbralik ja viisakas teenindamine

  • Kliendi ostusoovi väljaselgitamine ja parima lahenduse pakkumine

  • Igapäevane müügisaali korrashoid ja kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus

  • Eestikeele oskus

  • Oskus töötada meeskonnas

  • Hea õpivalmidus ja arvutikasutamise oskus

  • Kohusetunne, kiirus, ausus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes

  • Stabiilset töösuhet

  • Väljaõpet kohapeal

  • Paindlikku tööaega

  • Toetavat töökeskkonda

  • Omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#810871

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 950 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
1. september 2022
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

Charlot OÜ

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (Charlot kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett CHARLOT. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Minikid Estonia OÜ
Alates 5.5 €/tunnis
2 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Minikid Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ
5 - 5.8 €/tunnis
1 päev jäänud
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Lunester OÜ
1
KLIENDITEENINDAJA Lunester OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA AMINIUM NET OÜ
1