Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288419

Tööpakkumise number

288419

Töö kirjeldus

• klientide teenindamine
• lettide täitmine
• kohvi valmistamine
• teenindustsooni ja saali korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• hea eesti, vene ja inglise keele oskus
• kiirus, puhtus, täpsus
• positiivne ellusuhtumine ja valmidus meeskonnatööks.

Kasuks tuleb varasem tökogemus toitlustuses

Ettevõte pakub

• sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
• arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis
• ettevõttepoolseid soodustusi.
• konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Pakume tööd klienditeenindajale erinevates Tallinna kohvikutes:
Audentese Spordikeskuses (Tondi 84, Tallinn)
Tööaeg: vahetustega lühike ja pikk nädal (09.00 - 21.00)

NB Võtame ühendust vaid sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2012

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 63 erineval aadressil üle Eesti.