Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435631

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda sõbralikku ja meeldejäävat klienditeenindust Itaalia restoranis Al Bastione.
Kui oled särasilmne ja avatud ellusuhtumisega inimene, kellele meeldib inimestega suhtlemine ja positiivse emotsiooni edasiandmine, siis oled just sina see keda me ootame kandideerima klienditeenindajaks oma sõbralikku ja nooruslikku meeskonda.

Ootused kandidaadile

* Eelnevat töökogemust teenindusvaldkonnas
* Oled hea meeskonna töötaja, aga suudad ka iseseisvalt mõelda
* Meeldib suhelda inimestega ja sulle pakub naudingut hea klienditeenindus
* Oled rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega inimene
* Valdad hästi eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil vene ja soome keelt
* Vanus vähemalt 25 eluaastat

Ettevõte pakub

  • Töökohta kiirelt kasvavas ja arenevas ettevõttes
  • Tugevat ja heade töökogemustega sõbralikku meeskonda
  • Karjääri- ja arenguvõimalust
  • Hubast ja kaasaegset töökeskkonda
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

cv(at)albastione.ee

Tööpakkumise number
#435631

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2016
Kuulutus sisestati:
11. august 2016

Al Bastione on Tallinna vanalinnas asuv restoran, mis ühendab endas Itaalia köögi traditsioonilised maitsed – söegrillil küpsetatud liha ja mereannid, krõbedad kiviahjupitsad ning hoolikalt valitud veinid.
Al Bastiones saate nautida autentset Itaalia kööki ja hoolikalt valitud veine, millest paljusid leiate vaid meie majast.
Restorani sisehoovis on vanalinna suurim suveaed: lillerohkele terrassile mahub kuni 300 külalist. Maist septembrini esinevad õhtupoolikutel suveaias tuntud Eesti artistid.

Vaata rohkem