Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505267

Tööpakkumise number

505267

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi KLIENDITEENINDAJAT, kelle tööülesanneteks oleks ka kauba vastuvõtt ja väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

*kohusetundlik
*õpihimuline
*viisakas
*täpne

Konkurentsivõimelist palka noores kollektiivis, graafikujärgset täiskohaga tööd aga pakume võimalust töötada kooli ja või teise töö kõrvalt ka OSALISE tööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
5. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
6. november 2017
Brutopalk:
kuni 800 EUR kuus

Akadeemia Kauplus - on Mustamäe magalarajooni peatee ääres, Eesti suurima kõrgkooli Tallinna Tehnikaülikooli ja selle õpilaskodu vastas asuv toidupood, mis on ennast orienteerinud nii noortele kui ka eakatele inimestele ning tudengitele.