Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316545

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume tööle müüjaid-konsultante
Need, kes tahavad olla meie seas, peaksid teadma, et me ootame oma meeskonda aktiivseid, sihikindlaid, kohusetundlike, heatahtlike ning stressi taluvaid
kanditaate vanuses 25 kuni 40 aastat.

  • Soovite töötada edukas ettevõttes?
  • Otsite stabiilset töökohta ja olete orienteeritud karjäärikasvule?
  • Oskate suhtuda töösse hingega?
  • Armastate inimesi ja elu?
  • Olete professionaal?

Siis me otsime just Teid!

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile

  • Hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • Eesti ja vene keele oskus kõrgtasemel, kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus
  • Vähemalt 1 aastane töökogemus jaekaubanduses

Tööülesanded
  • Aktiivne müük ja veel kord müük
  • Ettevõtte standardite täitmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Tööaega 10.00 - 21.00 või 08.30 - 20.00 (vahetustega töö)
  • Töölepingut ja sotsiaalseid garantiisi

Lisaks stabiilsele sissetulekule pakkume ka
  • Tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • Karjäärivõimalusi
  • Motiveerivat tulemustest sõltuvat preemiasüsteemi
  • Häid töötingimusi ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Mob. +37253314837
10.00-17.00

Tööpakkumise number
#316545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem