https://www.cvkeskus.ee/457555

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457555

Tööpakkumise number

457555

Firma nimi peidetud klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Viimsi Delice

Anu: "Mul on nii hea meel, et saan töötada minu meelest Eesti kõige ilusamas toidupoes. Meie poe õhkkond on hoopis teistsugune- selline soe ja kodune. Mulle meeldib, et töö on vaheldusrikas, paindlik ning kindla graafikuga- nii saan oma plaane pikalt ette teha. Tunnen, et olen tänu oma tööle palju arenenud ning saan hakkama igas olukorras."



Laagri Comarket

Evelyn: "Alustasin töötamist andmesisestajana, kuid tänaseks olen saanud oma armsa kodupoe müügispetsialistiks. ABC Supermarketsis on palju võimalusi ettevõttesiseseks arenguks ja see kindlasti on üheks põhjuseks, miks tasuks meie ettevõttesse tulla. Klienditeenindus ei hõlma ainult kassas olemist- kui ise vähegi soovid, siis antakse sulle võimalus ka teisi ülesandeid proovida ning end tõestada."



Solaris Toidupood

Karl-Erik: "Noorele inimesele on klienditeenindaja töö heaks hüppelauaks, see töö annab hea kogemuse ja aitab inimesi paremini tundma õppida. Päevad võivad olla pikad, kuid enamasti alati rõõmsad!
Meie meeskond on sõbralik ja kokkuhoidev ning klientidega on põnev suhelda. Klientide kiidusõnad toovad alati naeratuse näole."