Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #417454

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pikajala kohvik otsib Klienditeenindajat kelle tööülesanneteks on klientide professionaalne vastuvõtmine ja teenindamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile

  • Sa naudid klientide teenindamist ja Sul on hea suhtlemisoskus;
  • Sa räägid puhtalt eesti keelt ja heal tasemel inglise keelt, kasuks tulevad soome ja vene keele oskus.
  • oled kohusetundlik, töökas ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • motiveerivat palka
  • arenemisvõimalust
  • ühtehoidvat ja rõõmsameelset meeskonda
  • vajadusel väljaõpe

Tööpakkumise number
#417454

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

Oleme 40-ne kohaline kohvik/restoran Tallinnas, Toompeal. Meil on rõõmsameelne ja kokkuhoidev kollektiiv kes väga hoolivad oma klientidest, pakkudes neile meeldivat atmosfääri ja maitsvat toitu.

Vaata rohkem