Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363197

Tööpakkumise number

363197

Töö kirjeldus

Triumph kaupluse klientide oskuslik ja professionaalne teenindamine, nõustamine, kaupade väljapanek, müügisaali korrashoid ja osalemine inventuuride läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Oskus pakkuda klientidele parimat klienditeenindust, olla rõõmsameelne ning väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega. Olla hea meeskonna töötaja. Väga tähtis nii eesti kui ka vene keele oskus. Oluline on ka arvuti kasutamisoskus.

Pakume oma töötajatele meeldivat töökeskkonda, teenindus- ja tootekoolitust ja põhipalka ja läbimüügist sõltuvat tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
24. november 2014
Brutopalk:
kuni 500 EUR kuus

Ettevõte on loodud 2002 aastal. Tegeleme Triumphi pesu jaemüügiga. Suurim Triumphi pesupoodide kett Eestis.
3 kauplust Tallinnas, 1 Pärnus, 1 Rakveres, 1 Jõhvis. pakume meeldivat töökeskkonda, kus põhiline märksõna on teenindus.
"Me ei müü, me aitame kliendil osta!"