Klienditeenindaja Tallinna Vanalinna kauplusse/Shop Assistant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586576

Tööpakkumise number

586576

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja Tallinna Vanalinna kauplusse/Shop Assistant

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine ja aktiivne müük
  • Töö kassaga
  • Müügisaali korrashoidmine, kauba väljapanek
  • Обслуживание клиентов и активная продажа
  • Работа с кассой
  • Обеспечение порядка в зале магазина, выкладка товара

Nõudmised kandidaadile

  • Oskus töötada meeskonnas
  • Hea suhtlemisoskus
  • Vene, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Умение работать в команде
  • Коммуникабельность
  • Знание эстонского и английского языков на разговорном уровне

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgne ja huvitav töö sõbralikus kollektiivis
  • Paindlik töögraafik
  • Motiveeriv töötasu
  • Hea keelepraktika võimalus
  • Интересная и разносторонняя работа в дружном коллективе
  • Гибкий график работы
  • Мотивирующая заработная плата
  • Возможность практики иностранных языков

Lisainfo

Есть вакансии как на основное место работы, так и на летний сезон.
Kandideerige läbi CV Keskuse keskkonda või saatke CV e-posti aadressile: personal(at)horveit.ee, Lisainfo: tel.: 5788 8883

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019

Horveit OÜ asutati 1997 aastal.
Meie õmblus- ja kudumisriiete tootmine asub Tallinnas ja müüb tooteid kaubamärgi "NaturalStyle" all.
Tooted naistele, meestele ja lastele valmistakse naturaalsest materjalidest,
kasutades kõige kaasaegsemaid Euroopa juhtivate tootjate seadmeid.
Meie kauplused asuvad Tallinna Vanalinnas, kus müüme ka suveniire ja ehteid.