Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800721

Klienditeenindaja täiskohaga

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sell product by providing professional advise and service;
  • Work closely with other team members, focus on daily, monthly targets;
  • Handle the daily routines - clean up the store, display products in a nice and tidy way.

Ootused kandidaadile

  • Experience working as a sales assistant in a retail chain with similar product;
  • Passionate about jewellery and fashion;
  • Estonian, English and Russian language skills;
  • Strong team player, hard-working, honest, responsible.

  • Professional working environment in a young and dynamic organization;
  • High level of training and coaching;
  • Genuine opportunity to grow within the organization;
  • Competitive salary + bonus package;
  • Friendly working environment.

Tööpakkumise number
#800721

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 950 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem