Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja suveperioodiks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424126

Tööpakkumise number

424126

Töö kirjeldus

Ostjate abistamine valiku tegemisel;
Laitmatu teeninduse pakkumine;
Töökoha korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled oma tegemistes loominguline;
Keskpärane tulemus pole Sinu jaoks piisav;
Hindad kõrgelt kohusetunnet ja täpsust;
Suhtled lisaks eesti keelele ka inglise- ja vene keeles;
Mõistad töökoha korra ja puhtuse vajalikkust;
Oskad hinnata luksuskaupade müügis peituvat privileegi.

Põnev ja eksklusiivne kogemus maailma juhtivate kaubamärkide uusimate kollektsioonide keskel;
Aktiivseid tööpäevi täis suhtlemist kuni 11 h järjest;
Tööalane väljaõpe;
Kaasaegne töökeskkond esinduslikus kaubanduskeskuses;
Kokkuleppelise koormusega, graafiku alusel toimuv töö;
Põhipalgale lisaks tulemustasu;
Säravad ja nooruslikud kolleegid;

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d läbi CV-Keskuse või e-postiga aadressile cv(at)goldtime.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. mai 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Goldtime on Eesti suurim juveelikaupluste kett. Meie kauplused asuvad Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Viljandi, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare ja Viimsi kaubanduskeskustes. Pakume laias valikus kuld-, hõbe- ja moeehteid ning kvaliteetseid ja trendikaid käekelli.

Suvetööd on pakkuda Tallinna erinevates piirkondades. Kindla eelistuse korral palun oma eelistus CV-s või kaaskirjas ära märkida.