Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja suvelillede müügiplatsil

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590945

Tööpakkumise number

590945

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
• Klientidele meeldiva teeninduse pakkumine
• Müügiplatsil olevate taimede eest hoolitsemine
• Korra hoidmine müügiplatsil

Müügiplats asub Espak Viljandi territooriumil (Reinu tee 35, Viljandi)

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meile, kui:
• Sa oled rõõmsameelne suhtleja ja Sulle meeldib klientidele pakkuda head teenindust
• Oled loomult kohusetundlik ja aus
• Sind huvitavad lilled ja taimed ja nendega tegelemine (isegi kui Sa pole varem sellega palju kokku puutunud)
• Sulle sobib töö välitingimustes

Ettevõte pakub

Sind ootab meie juures:
• Hooajaline töö (aprillist juuli lõpuni), tööaeg graafiku alusel E-R 9-18, laupäeviti ja pühapäeviti 9-16
• Väljaõpe kohapeal
• Päevapõhine töötasu

Küsi lisainfot telefonil +372 5561 3926

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
26. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2019

OÜ Tootsi Aiand tegeleb suve- ja püsilillede, amplite ning rooside kasvatamise ja turustamisega.
Kevadel avame omatoodangu müügiks popup taimeaiad Eesti linnades. (Pärnu, Haapsalu, Viljandi, Viimsi)