Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643017

Klienditeenindaja suveks

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 750 €/kuus
Kuulutus sisestati: 4. märts 2020
Kuulutus aegub: 2. aprill 2020

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja tööks on klientide teenindamine ja nõustamine, teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni vormistamine ning vajaliku kauba tellimine, markeerimine ja väljapanek.

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidusega
soovitavalt varasema klienditeenindaja kogemusega
hea arvutikasutamise oskusega
nutikas, täpne ja kohusetundlik
hea eesti keele oskusega nii kõnes kui kirjas ning soovitavalt vene ja inglise keele oskusega suhtlustasandil

Ettevõte pakub

tähtajalist töölepingut 1. juuni - 23. august
huvitavat ja mitmekesist tööd
väljaõpet enne iseseisva töö alustamist
0,75 koormusega tööaega, orienteeruvalt 30 tundi nädalas (vastavalt tööajagraafikule s.h. kõik nädalavahetused on vabad)
sõbralikke ja toetavaid kolleege
selle aja jooksul pakume vahvaid ühisüritusi, sporditoetust.

Tööpakkumise number
#643017

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

Invaru on pikaajalise kogemusega abivahendikeskus, mis pakub laias valikus tehnilisi abi- ja taastusravivahendeid, nahahoolduse ja pidamatuse tooteid.

Vaata rohkem